Расправа над семьей в Запорожье: появились версии, подозревают сына (обновляется)

Поделитесь этим в соц. сетях:

Наш сайт уже писал о жутком преступлении – в одной из квартир на улице Ладожской нашли мертвыми 60-летнего мужчину и 58-летнюю женщину. Их 25-летний сын был найден повешенным.

Дверь в квартиру была заперта изнутри.

Соседи утверждают – папа, мама и сын были людьми неконфликтными, ходили в баптистскую церковь. Некоторые предполагают, что смертельный конфликт мог разгореться как раз из-за религии.

Никто не слышал из-за дверей квартиры ни криков, ни шума – словом, ничего подозрительного.

Один из подозреваемых – сын. Впрочем, полиция отрабатывает и другие версии.

Кроме означенной семьи, никто в двухкомнатной квартире не проживал.

10.59.

Стали известны некоторые подробности.

“У Запоріжжі повідомили подробиці насильницької загибелі сім’ї — чоловіка з дружиною знайшли вбитими, а їхнього сина Василя знайшли повішеним. У поліції повідомили, що останній вважався підприємцем — займався перевезеннями вантажів і виробництвом абразивних матеріалів. Читайте такожУ Києві знайшли мертвим напівголого чоловіка з віником на шиї (фото 18+) За словами дільничного поліції Максима Яковенка, 58-річну Оксану П. знайшли з перерізаним горлом, її 60-річного чоловіка Олександра П. — з чотирма колотими ранами в ділянці голови й тулуба, передають “Факти”. За його словами, підозрюваним у трагедії наразі є саме син. Якщо ця версія отримає підтвердження, справу закриють. Згідно зі свідченнями сусідів убитих, злочин, швидше за все, стався в той час, коли більшість з них були на роботі, бо багато хто нічого підозрілого не чув”, сообщает сайт УНИАН 

Подробнее – в сюжете 1+1.

16.30.

«У день трагедії між батьком та сином виник скандал. Через це молодик вихопив ніж та зарізав тата. Своїй мамі він перерізав горло. Згодом молодик намагався порізати собі вени. Коли йому це не вдалось, чоловік повісився.

Сусіди вбитих розповідають, що родина була дуже побожною і доброю. Так, 25-річний син з матір’ю були “свідками Єгови”, батько ж не поділяв їхньої релігії і через це у родині були сварки. За словами ЗМІ, саме через це син і міг вбити тата», сообщает сайт «Вголос».

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Суицид в Акимовке: мужчина, который попытался сжечь себя заживо, скончался

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *