Подростка, которого в Запорожье искали всем миром, нашли на Закарпатье

Поделитесь этим в соц. сетях:

15-летний житель Запорожья по имени Тарас 3 января не вернулся домой с прогулки. Родители обратились в полицию. Колоссальные усилия стражей порядка, а также неравнодушных граждан и СМИ увенчались успехом – подростка нашли в Рахове Закарпатской области.

Об этом сообщает ГУ НП в Запорожской области.

Подростка искала полиция, волонтеры, в СМИ размещались объявления.

До пошуків неповнолітнього долучились не тільки працівники Дніпровського відділу поліції та ювенальні поліцейські обласного главку, а й громадськість. Орієнтування на розшук підлітка було розміщено на телебаченні, у місцевих засобах масової інформації, в соціальних мережах. Активні пошуки проводила громадська організація «Всеукраїнська співдружність «Пошук зниклих дітей» та телекомпанія «Магнолія ТВ».

Поиски на автовокзалах, ж/д станциях и т.д. ни к чему не привели. Дело сдвинулось с мертвой точки лишь когда выяснилось, что у парня есть родственники на Закарпатье.

Співробітники поліції встановили коло друзів хлопця, перевірили місця його можливого перебування, буквально прочісували автовокзали, залізничні станції. Вийшли на шлях розшукуваного наші працівники після того, як встановили родинні зв’язки сім’ї і з’ясували, що вони є у Закарпатській області. Крім того, хлопець неодноразово виказував бажання  «поїхати в гори».

Відпрацювавши отриману інформацію, було встановлено, що Тарас зупинився в одному з готелів міста Рахів.

Отец подростка и инспектор ювенальной превенции выехали в Рахов. За Тарасом, во избежание дальнейших “побегов”, будут присматривать полицейские Закарпатья.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В туберкулезном диспансере Запорожья рецидивист ограбил медика

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *