Источник: СБУ задержала за взятку депутата запорожского горсовета (обновлено, фото)

Поделитесь этим в соц. сетях:

Сегодня при получении взятки в несколько сотен тысяч гривен Служба безопасности Украины задержала депутата Запорожского городского совета. Об этом “Гвоздям” сообщили источники в мэрии.

По словам собеседника, речь идет о депутате от “Оппозиционного блока” Александре Тищенко. Он является членом земельной комиссии. И якобы именно за выделение участка земли Тищенко и потребовал взятку.

ОБНОВЛЕНО:

“Служба безпеки України викрила депутата Запорізької міської ради на корупції у сфері землекористування. Посадовець, який є заступником голови постійної комісії з питань земельних ресурсів, систематично отримував хабарі від громадян за виділення ділянок під забудову житла та для ведення бізнесу.

Зокрема, оперативники спецслужби задокументували, що депутат вимагав 340 тисяч гривень від місцевого мешканця. У таку суму він оцінив виділення земельного наділу на березі Дніпра під приватний будинок. При цьому всі необхідні документи заявник подав до міськради ще 3 роки тому, але посадовець увесь цей час створював штучні перешкоди, аби змусити його заплатити.
Затримали депутата в одному зі спальних масивів Запоріжжя під час отримання 243 тисяч гривень хабара. Кілька днів тому співробітники СБУ задокументували отримання можновладцем 97 тисяч гривень авансу”, – сообщает официальный сайт СБУ.

Александр Тищенко. Фото с сайта запорожской мэрии

Информацию о задержании депутата подтверждает его коллега Александр Рябцев на своей странице в Facebook:

Позже уточнилась сумма – депутат требовал 340 тысяч гривен взятки.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Девушка из Полог, якобы попавшая в трудовое рабство, перекручивает факты - полиция

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *