У чиновников Запорожской мэрии идут обыски – депутат (обновлено)

Поделитесь этим в соц. сетях:

Сотрудники СБУ обыскивают кабинеты запорожских чиновников – заммэра Запорожья Сергея Мешка и начальницы управления земельных ресурсов Юлии Скалибог.

Об этом на своей странице в Facebook сообщил Николай Погрибняк, ссалаясь на депутата Запорожского горсовета Виталия Рябцева.

“То, о чем мы давно говорили. Идут обыски в мэрии и по домам чиновников. У Сергея Мешка, первого заместителя мэра, Юлии Скалибог, начальника управления земельных ресурсов”, – цитирует Виталия Рябцева Николай Погрибняк.

Как сообщил “Гвоздям” депутат горсовета Виталий Рябцев, речь идет о
занижении оценочной стоимости земли. Силовики насчитали порядка 60 эпизодов с общим убытком для бюджета до 70 миллионов гривен.

Обновлено: СБУ опубликовал официальный комментарий относительно обысков.

“Служба безпеки України викрила посадовців Запорізької міськради  на масштабних зловживаннях з комунальною землею.  Через їхні дії  місцевий бюджет недоотримав понад п’ятдесят мільйонів гривень прибутку.

За версією слідства, чиновники організували механізм передачі у приватну власність землі, що належить громаді, за заниженими цінами. З порушенням діючого законодавства посадовці залучали до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок  юридичних осіб, які не мають відповідних фахівців та дозволів. Цих суб’єктів оціночної діяльності чиновники обирали без відповідних тендерів.     

З 2016 року посадовці вносили до звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок недостовірні відомості про їх ринкову вартість. Потім земельні ділянки чиновники передавали у приватну власність за значно заниженою ціною.

За попередніми висновками експертів, унаслідок цих оборудок місцевий бюджет недоотримав понад п’ятдесят мільйонів гривень.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою) проведено низку обшуків у приміщеннях державних установ та за адресами проживання фігурантів справи. Вилучено документацію, що стала підставою для незаконної перереєстрації ділянок, електронні носії інформації, які містять важливі відомості для досудового розслідування”.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Коронавирус в ЗП: пока в регионе - 11 заболевших

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *