В одном из жилых домов Запорожья обрушился первый этаж, грозят “упасть” – еще два (обновляется)

Поделитесь этим в соц. сетях:

11 апреля в одном из жилых домов Запорожья обрушился первый этаж.

Сейчас на месте происшествия работают бойцы ГСЧС.

Грозят обрушением еще два этажа – второй и третий.

По сообщению местных СМИ, люди успели покинуть квартиры, серьезно пострадавших нет.

“Гвозди” следят за ситуацией.

ОБНОВЛЕНО:

16:00. В случившемся жильцы “проблемного” дома винят «Запорожремсервис», куда в течение последних семи месяцев обращались в связи с аварийным состоянием канализации. В поврежденной части дома проживали шесть семей. На данный момент департамент по управлению жилищно-коммунальным хозяйством городского совета решает вопросы с отселением семей в модульный городок. План дальнейших действий относительно указанного дома будет составлен после определения причин аварии, изучения состояния дома после аварии. В то же время жильцы этого дома отмечают, что им уже сообщили о том, что в модульный городок собираются отселять жителей только одного подъезда. Остальным придется оставаться в своих квартирах, что запорожцев очень беспокоит.

Ситуацию также прокомментировали в главном управлении Нацполиции Запорожской области. В пресс-службе отметили, что по факту происшествия открыто уголовное производство по признакам ч. 1 ст. 367 УКУ (служебная халатность).  Сейчас правоохранители устанавливают круг лиц, которые допустили аварию в жилом доме.

14:30. 11 квітня о 12:40 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про надзвичайну подію у 3-поверховому житловому будинку на вул.Павлокічкаська в Заводському районі Запоріжжя.

Прибувши на місце події рятувальники встановили, що відбулося руйнування конструкції будинку на першому поверсі у нежитловому приміщенні з подальшим обрушенням у підвал. Під загрозою опинилися мешканці 2 і 3 поверхів. Рятувальники евакуювали з осередку небезпеки 15 людей, решта, близько 40 людей – вийшли самостійно. Бійці ДСНС огородили осередок небезпеки та контролюють місце надзвичайної події.

14:25. Пошкоджений триповерховий будинок, розташований за адресою вул. Павлокічкаська, 4. У результаті ніхто з мешканців не постраждав. На місці працюють спеціалісти, які вивчають причини аварії, після чого буде визначено план подальших дій.

На місце виїхали представники керівництва міста та профільних служб. На даний момент можна повідомити, що на першому поверсі було зруйноване перекриття між першим поверхом та підвалом. Перший поверх у цьому будинку нежитловий. Однак у результаті руйнування перекриття постраждали стійки у будинку, були пошкоджені балки на 2 поверсі. Тому мешканці 2 та 3 поверху покинули будинок.

Міський голова Володимир Буряк доручив вирішити питання з відселенням сімей, які проживають у будинку. Зазначимо, у ньому проживало 6 сімей. На даний момент департамент з управління житлово-комунальним господарством міської ради оперативно вирішує питання з відселенням цих сімей. План подальших дій щодо вказаного будинку буде складено після визначення причин аварії, вивчення стану будинку після аварії.

o_1e5kf9lqk15tdg6dn1h1cl7ltba

14:10. “У нежитловому приміщенні по вулиці Павлокічкаська, 4 обвалилися опорні конструкції. На місце прибули рятувальники, поліція та медики. Наразі вирішують можливість відселення людей. Міський голова вже доручив розібратись у ситуації та забезпечити ремонт коштом керуючої компанії”.

92649062_593786611346999_5905833009868701696_n-1024x768

Читайте еще:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Запорожский катамаран и спасительная борода

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *