Получено разрешение на строительство запорожских мостов

Поделитесь этим в соц. сетях:

Служба автодорог в Запорожской области получила разрешение от Государственной архитектурно-строительной инспекции (ГАСИ) на “продолжение” строительства запорожских мостов.

Об этом сообщается на странице Службы в Facebook.

На сьогодні на об’єкті продовжуються роботи з підготовки будівельного майданчика в районі будівництва споруди №4. Проводяться роботи з відновлення тимчасового електро- і водопостачання будівельного майданчика та роботи з влаштування майданчика під завод з виготовлення бетону. До того ж, ведуться підготовчі роботи на будівельному майданчику для укрупненого збирання прогонової будови споруди №10 (вантового мосту через річку Дніпро).

Также в региональной службе автодорог обозначили “задачи” на 2020 год.

Першочергово, відповідно календарному графіку виконання робіт, у цьому році плануємо з’єднати острів Хортиця з Хортицьким районом. Запустити рух на цій ділянці в поточному році навряд чи вдасться, але закінчити роботи і перейти на острів Хортиця – це першочергове завдання. Наразі, плануємо завершити роботи з монтажу прогонової будови споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро), а також продовжити монтаж прогонових будов на підходах до мосту, а саме споруди №3 та споруди №5, – сообщает глава Службі Андрей Ивко

Напоминаем:

Победителем тендера на строительство запорожских мостов 21 февраля 2020 года объявили турецкую компанию ONUR – завсегдатая запорожских “ремонтов”.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Мелитополе чуть не разбился истребитель

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *