Полиция Запорожья просит на праздники воздержаться от запрещенной символики

Поделитесь этим в соц. сетях:

8 и 9 мая полиция Запорожской области будет работать в усиленном режиме – в Украине будут отмечать победу над нацизмом. 

Об этом сообщает сайт ГУ НП в Запорожской области.

В полиции предупреждают: за распространение/изготовление запрещенной символики можно угодить в колонию на срок от пяти до десяти лет – и даже с конфискацией имущества. За георгиевскую ленту предусмотрен штраф в размере от 850 до 5100 гривен.

Згідно з ч. 1 ст. 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» заборонено виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, у тому числі у вигляді сувенірної продукції. За порушення норм закону передбачена кримінальна відповідальність – від 5 до 10 років позбавлення волі 

Також заборонене публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення. Відповідно до ст. 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення такі дії тягнуть за собою накладення штрафу від 850 до 5100 гривень або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.

Также стражи порядка уверяют: реакция на возможны провокации будет жесткой, но адекватной.

Реакція правоохоронців на будь-які деструктивні дії або спроби силових провокацій, буде миттєвою, жорсткою і адекватною в рамках діючого законодавства України.  

Читайте еще:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Под Мелитополем взорвался газ - пострадали двое

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *