Запорожье – на пороге красной зоны карантина

Поделитесь этим в соц. сетях:

Украину “накрыла” третья волна коронавируса – Запорожье в любой момент могут “перевести” в красную, самую жесткую зону карантина. 

Об этом на своей странице в Facebook пишет мэр Запорожья Владимир Буряк.

Сьогодні зранку зустрівся з керівниками медичних закладів міста, які задіяні в лікуванні пацієнтів із COVID. Обговорили разом поточну ситуацію – не буду приховувати, третя хвиля коронавірусу вже в Запоріжжі.

Загалом зареєстровано понад 36,8 тисяч хворих, майже 800 людей померли. Ліжка в лікарнях заповнюються значно швидше, ніж це було кілька тижнів тому. Тож будь-який момент Запоріжжя може опинитися в червоній зоні.

Градоначальник уверяет – больницы Запорожья справятся с “коронавирусной” нагрузкой.

У лікарнях № 1, 2, 6, 7, 9, дитячій лікарні № 5 та пологовому будинку № 4, які перепрофільовані під лікування хворих на коронавірус, функціонують 928 ліжок, з них 63 – реанімаційні. Забезпеченість киснем складає понад 100%. Ці роботи продовжуються, аби в будь-який час ми могли розгорнути додаткові місця для тих, хто важко переносить хворобу.

Загалом у закладах охорони здоров’я, які лікують ковідних хворих, наявні 136 апаратів ШВЛ, 406 кисневих концентраторів, сучасні апарати УЗД і рентгени, інше обладнання. Медики забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, деззасобами. За кошти бюджету міста вже придбано та передано в лікарні основні медпрепарати для лікування COVID на суму 33 млн грн.

Напоминаем:

В Запорожской области на утро 23 марта коронавирусом заболели 74 789 человек, из них 146 – в Запорожье. В областном центре коронавирус за сутки унес жизни шестерых.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Около Приморска задержали браконьеров на катере - словили полтонны тюльки и двух осетров

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *