В Запорожье продолжат судить “чик-чиков” – Пустоварова и братьев Марченко

Поделитесь этим в соц. сетях:

15 сентября, в 11:30 в Запорожском апелляционном суде продолжат рассмотрение дела о заммэре Анатолии Пустоварове (на фото), замглавы Запорожского облсовета Владиславе Марченко и его брате Марке.

Напоминаем:

Трое данных господ подозреваются в коррупции при благоустройстве парков и возведении школьных стадионов – всего на 87 миллионов гривен. В ноябре 2019 года, после нескольких переносов судебных заседаний, сумма “коррупционного” ущерба непостижимым образом уменьшилась в 22 раза, с 86,7 миллиона гривен до 3,8 миллиона гривен.

“За останньою відомою судовою ухвалою Орджонікідзевсього районного суду Запоріжжя від 28 листопада 2019 року, обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно Владислава Марченка та Анатолія Пустоварова повернули прокурорам для усунення недоліків. Зокрема, суд констатував, що обвинувачення є неконкретним і не містить конкретного опису обставин вчинення кожним обвинуваченим злочинів.

Ці та інші подібні порушення, на думку суду, перешкоджають призначенню справи до розгляду по суті. Тому колегія суддів дійшла висновку про те, що обвинувальний акт необхідно повернути правоохоронцям для усунення недоліків та прийняла відповідну ухвалу.

На цю ухвалу у грудні 2019 року правоохоронці подали апеляційну скаргу до Запорізького апеляційного суду. Востаннє, згідно даних Судової системи України, розгляд апеляційної скарги призначали на 16 червня 2020 року. Але розгляд не відбувся через те, що не було відеозв’язку з прокуратурою Харківської області, яка є стороною обвинувачення цієї кримінальної справи”, –  сообщает сайт ЗЦР.

Также напомним, сколько потратил господин Пустоваров на выборах 2019 года – на тех, где вся “команда Буряка” с треском проиграла “слугам народа”

Минулого року Анатолій Пустоваров балотувався від партії “Опозиційний блок” до Верховної Ради та використав на агітацію 2,54 мільйона гривень. На виборчу кампанію він витратив найбільше коштів з-поміж усіх кандидатів-мажоритарників у Запорізькій області.

Господин Марченко, в свою очередь, известен “фобскими” заявлениями – то хотел за гомосексуализм сажать как в Уганде, то называл девушек в мини-юбках проститутками.

Будучи пастором одной из баптистских церквей, господин Марченко также предлагал начинать сессии Запорожского облсовета хвалой Господу.

В мае 2019 года Владислав Марченко вышел из “Самопомощи”, растерявшей все свои “выборные” позиции.

В день второго тура президентских выборов замглавы Запорожского облсовета продемонстрировал в соцсети заполненный бюллетень, сопроводив его комментарием. Из которого выплывало: свой голос Владислав Марченко отдал за Владимира Зеленского. Полиция составила протокол об административном нарушении. Однако суд не нашел в действиях чиновника ничего противозаконного.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Запорожский нардеп предлагает запретить ночную продажу сигарет

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *