В Запорожье появилась петиция – хотят на время пандемии подорожание проезда запретить

Поделитесь этим в соц. сетях:

С апреля в Запорожье планируют поднять стоимость проезда в общественном транспорте – примерно на две гривны. Вследствие этого появилась петиция, призывающая ввести общезапорожский мораторий на повышение “проездных” цен.

Петицию зарегистрировали на сайте Запорожской мэрии.

Автор документа Евгений Мунтянов считает, что маршрутчика, говоря просто, морочат людям голову и причин для поднятия стоимости проезда нет.

З 16 січня 2019 року в Запоріжжі було встановлено нині діючі тарифи на проїзд у міському транспорті. Зокрема встановлено тарифи на перевезення пасажирів

…На сьогоднішній день економічно обгрунтовані підстави для підвищення тарифів відсутні повністю, а начебто «необхідність» їх підвищення продиктована лише бажанням власників підприємств перевізників й далі збагачуватись за рахунок мешканців та гостей міста.

Протягом майже всього вказаного періоду (2020-2021 годы – авт.)  вартість палива була значно нижчою ніж та, яка була на момент встановлення тарифів 16.01.2019р., та не перевищує її й на теперішній час.

Разом з цим вказуючи на начебто понесені витрати та збитки перевізники не забувають розповідати відому всім казку про свою соціальну відповідальність у вигляді перевезень пільгових категорій населення, що є відвертою неправдою, яку щодня спостерігають десятки тисяч містян, перебуваючи у т.з. «маршрутках», водії яких (дуже часто у грубій формі) безпідставно відмовляють у перевезенні пільговикам (пенсіонерам, особам з інвалідністю, супроводжуючим їх особам, тощо), відмовляють у перевезенні іншим особам через «немає решти», тощо.

Также имеют место несоблюдение графика и проблемы с “попаданием” в определенные районы Запорожья уже после 21:00.

Майже неможливо поїхати в окремі райони міста після 21 – 00 год (зокрема в бік Південного мікрорайону з Правобережної частини Запоріжжя та з середмістя), вже після 19-00 год неможливо поїхати з Космічного мкрн до Південного мкрн.

За твердженням окремих водіїв «маршруток» вони до цього часу встигають зробити щоденний «план» по заробітку, й подальша робота на маршруті та виконання обов’язків щодо забезпечення транспортного сполучення та надання послуг населенню їм геть не цікаве.

Про постійне хамство водіїв в бік пасажирів, особливо літніх людей та жінок, тобто тих, фізичного зауваження з боку кого вони не чекають та не бояться, навіть не потрібно розповідати.

Автор петиции считает: поездка в маршрутках (это, думается, испытали на себе многие пассажиры) становится занятием экстремальным.

До того ж повідомлення у ЗМІ та поліцейська статистика свідчать про те, що поїздки у маршрутних транспортних засобах є «квестом» небезпечним для життя та здоров’я людей, внаслідок постійної гонитви водіїв за гривнею.

Исходя из такого положения вещей, Евгений Мунтянов предлагает запретить повышение цен на проезд – и уж точно не делать это до стабилизации “коронавирусного вопроса”

Прошу розглянути питання про:

1. Введення мораторію на підвищення таких тарифів щонайменше до закінчення пандемії коронавірусної хвороби;

2. Розробку та впровадження механізму дострокового розірвання договорів між Запорізькою міською радою та підприємствами перевізниками, в разі саботажу ними своїх обов’язків та недопущення їх до повторної участі в конкурсах, в тому числі й з урахуванням осіб бенефіціарів фірм-перевізників, у разі створення ними нових підприємств для обходу обмежень.

3. Розробку та впровадження системи контролю з боку управління транспорту та зв’язку ЗМР за дотриманням перевізниками умов договору, в тому числі й здійсненням перевезень пасажирів у вечірній час після 21-00.

4. Розробку та впровадження системи штрафів та покарань для перевізників, які будуть порушувати умови договорів

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Мелитополе с пенсионерки за тридцать тысяч гривен "сняли порчу"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *