В Запорожье мама пострадавшего из-за буллинга ребенка рассказала о его состоянии

Поделитесь этим в соц. сетях:

Анна Лабенская, мама пострадавшего в запорожской гимназии №28 ребенка поведала подробности истории. В частности, она отметила: изнасилования не было, но вот реакция руководства школы на конфликт ее неприятно удивила.

Информация появилась на странице Анны Лабенской в Facebook.

Останні два тижні стали для мене і мого сина справжнім пеклом. Ніколи не могла подумати, що таке взагалі може трапитись із моєю родиною. П’ять класів у школі, мій син відмінник, учасник міжнародних олімпіад, і все закінчилось через неадекватну та жорстоку поведінку однокласника і подальші абсолютно неадекватні, на мій погляд, дії керівництва школи. Це не була гра, це було несподівано, напад з агресією! Сину від знущання було боляче и соромно, аж поки старшокласник не покликав вчителя.

Мама ребенка пишет, изнасилования не было. А вот что было на самом деле, установить невозможно: записи со школьных камер видеонаблюдения исчезли, а ребенок говорить на эту тему категорически не желает.

По-перше, хочу зупинити потік неправдивої інформації з боку медіа. Слава Богу, мого сина ніхто не ґвалтував. На підтвердження моїх слів є довідка від лікаря.

По-друге, що трапилось насправді, вже ніхто ніколи не дізнається, бо відео зі шкільних камер раптово зникло. Версії всіх сторін інциденту дуже різні і не підлягають перевірці. Мій син відмовляється розповідати про інцидент, у нього розлад психіки (посттравматичний стресовий розлад), є висновок психолога-аналітика.

Руководство школы и полиция не больно-то хотела разбираться в ситуации и наказывать виновных, пишет Анна.

Але найстрашніше для мене почалось після інциденту.

Небажання вчителів розбиратись, прагнення керівництва уникнути відповідальності, незрозуміла позиція поліції, безліч відмовок і затягування часу… Вперше зіткнулась із такою ситуацією, де неможливо скористатись правами громадянина своєї держави та захистити власну дитину.

Нікому не бажаю опинитись на моєму місці!

На сегодняшний день, по словам мамы, конфликт “максимально решен”. И добавляет: материальную помощь, которую ей оказали она вернула – начались упреки…

На сьогодні вважаю, що конфлікт максимально вирішено. Хочу подякувати батькам учнів різних класів, своїм рідним та знайомим, які мене підтримували. Я повернула всю матеріальну допомогу, яка була надана дитині, бо почались докори. Мене турбує той факт, що на батьків, які мене підтримували, відбувається тиск з боку педагогічного складу гімназії.

Спілкуватись із будь-якими журналістами та правозахисниками особисто я не бажаю, для цього в мене є адвокат.

История вопроса:

  • Информация об изнасиловании появилась в соцсетях 22 марта. Преступление, как утверждал блогер Андрей Лукин (первым поведавший эту историю), имело место 19 марта. В школу наведалась “ювенальная” полиция, расследование длилось чуть не целый день. В результате 22 же марта стражи порядка заявили – информация об изнасиловании не подтвердилась, но экспертиза не проводилась
  • с официальным опровержением выступила и гимназия №28
  • экспертиза полностью исключила изнасилование – спустя несколько дней после инцидента докладывали полицейские
  • мэр Запорожья инициировал еще одну проверку гимназии №28. Ее результаты – увольнение заместителя директора по воспитательной работе и учительницы класса, где имел место факт буллинга. Директриса и психолог школы отделались выговорами

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Из Запорожье запускают рейс в столицу Албании

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *