В запорожской гимназии, где подозревали изнасилование, ответили на обвинения

Поделитесь этим в соц. сетях:

Запорожская гимназия №28, расположенная в Вознесеновском районе, дала официальный комментарий относительно “изнасиловния”, о котором 22 марта сообщил в соцсетях активист Андрей Лукин. 

Об этом сообщается на официальной странице гимназии в Facebook.

“Сьогодні (22 марта – авт.) був дуже важкий день в історії нашої гімназії. Фейкова інформація, викладена в соціальних мережах А.Лукіним, викликала лавину негативу на адресу гімназії.

19 березня сталася конфліктна ситуація між двома учнями. Ця ситуація не залишилася поза увагою – зустрілися батьки хлопців з класним керівником, розібрали ситуацію, винна сторона принесла свої вибачення. Конфлікт був вичерпаний. Визначені виховні заходи до учасників подій.

Але, у неділю (21 марта – авт.) з’являється пост в соціальних мережах, у якому стверджувалося, що стався злочин. Це призвело до ескалації конфлікту: знову викликалися діти, батьки, працювали представники ювенальної поліції.

Інформація стосовно скоєння злочину на території гімназії не підтверджена!

Дякуємо всім, хто не сприйняв на віру інформацію з соціальних мереж, всім хто підтримав гімназію та не втратив довіри до неї!”

Напоминаем:

Информация об изнасиловании появилась в соцсетях 22 марта. Само изнасилование, как утверждал господин Лукин, имело место 19 марта. В школу наведалась “ювенальная” полиция, расследование длилось чуть не целый день. В результате 22 же марта стражи порядка заявили – информация об изнасиловании не подтвердилась.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Кроты из "Водоканала": в Запорожье как могли восстановили "изрытую" детскую площадку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *