СБУ затримала головного інспектора податкової служби Запоріжжя

Поделитесь этим в соц. сетях:

Співробітники Управління Служби безпеки України в Запорізькій області викрили на корупції посадовця Управління аудиту ГУ Державної податкової служби в Запорізькій області.

Посадовець брав хабарі з підприємців, які «погоріли» на ухиленні від сплати податків.

За даними слідства, головний державний ревізор-інспектор відділу фактичних перевірок з контролю за готівковими операціями систематично отримував гроші за покривання протиправної діяльності із відмивання доходів. За гроші посадовець видаляв інформацію про комерційні структури, які потрапили до списків «ризику» з баз податкової служби. Вартість таких послуг безпосередньо залежала від розміру несплачених податків. За оперативною інформацією, щомісяця податківець у середньому «допомагав» 30 фірмам.

Затримали головного інспектора відповідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у середмісті Запоріжжя під час отримання 20 тисяч хабара від чергового клієнта.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Наразі посадовці перевіряють інших співробітників Управління до корупційної схеми

. Викриття корупційного правопорушення проводилося спільно з Теруправлінням ДБР, розташованим у місті Мелітополь, під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області. – повідомляє прес-служба СБУ

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

На ЗТМК - новый директор, назначенный государством

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *