“Репресії”, яких не було: спростування інформації щодо масових звільнень у 5-ій лікарні Запоріжжя

Поделитесь этим в соц. сетях:

Останнім часом почастішали випадки розповсюдження дезінформації стосовно звільнень та «репресій» щодо провідних спеціалістів Міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги (МЛЕ та ШМД).

Одна з останніх так званих «новин», яку розповсюдили деякі інтернет-видання: звільнення професора Сергія Завгороднього з 5-ої лікарні. По-перше, нагадаємо, що професор Завгородній є завідувачем кафедри загальної хірургії та післядипломної хірургічної освіти Запорізького державного медичного університету та не знаходиться зі вказаною медичною установою в трудових відносинах.

Ця кафедра дійсно розташована на базі хірургічного відділення МЛЕ та ШМД. Однак, не є структурним підрозділом власне цієї лікарні. Відтак, головний лікар не має ніяких правових підстав для звільнення чи прийняття на роботу спеціалістів ЗДМУ.

По-друге, професор Сергій Завгородній продовжує виконувати свої обов’язки в якості керівника кафедри медуніверситету, як і раніше. Зміни в його трудових стосунках зі згаданим навчальним закладом не відбувалися.

Що стосується звільнення С. Завгороднего з лікарняного закладу, то воно, з наведених обставин, не могло відбутися за будь-яких причин. Цілком зрозуміло, що неможливо звільнити особу з медичної установи в той час, коли вона в ній не працює взагалі.

За дивним збігом обставин або ні, але інформація про нібито «звільнення» професора С. Завгороднього з’явилась у день проведення сесії міськради, на якій планували підіймати питання про відсторонення з посади головного лікаря 5-ої лікарні Дмитра Івченка. Вочевидь, інформація про «гучне звільнення», яке, насправді не відбувалося, мала б мотивувати депутатів підтримати це рішення.

Втім, безпідставну «ініціативу» депутати не підтримали. І професор Дмитро Івченко продовжує виконувати свої обов’язки на посаді. Відтак, і мотивація нібито «звільнятись» у керівника кафедри хірургії Сергія Завгороднього раптово зникла. І він також продовжує ходити на роботу, перебуваючи на тій самій посаді®.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Задержание крупной ОПГ: в Запорожье "взяли" еще одного участника банды

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *