Світоліна не змогла вийти у фінал турніру в Штутгарті, поступившись першій ракетці світу

Поделитесь этим в соц. сетях:

Українська тенісистка Еліна Світоліна у півфіналі турніру в Штутгарті зустрічалася з першою ракеткою світу Ешлі Барті з Австралії. Матч завершився поразкою кращої української тенісистки.

Спортсменки провели на корті 2 години і 5 хвилин. Долю першого сету вирішив один брейк. У другій партії з рахунку 1:4 Світоліна виграла чотири гейми поспіль, після чого не подала на перемогу в десятому геймі. На тай-брейку українка лідирувала 4:2, а далі Барті записала в свій актив 5 з наступних 6 очок. У вирішальному сеті Світоліна програла два гейми на подачі і не отримала жодного брейкпоінту.

На рахунку Еліни Світоліної 9 ейсів при 2 подвійних помилках, 32 віннери і 33 невимушених помилки. В активі Ешлі Барті 36 віннерів і 26 невимушених помилок, один ейс і жодної подвійної помилки.

За даними сайту meta-ratings.com.ua, Світоліна втретє поспіль програє Барті. В вирішальному поєдинку австралійка зіграє з переможницею матчу Сімона Халеп – Аріна Соболенко.