В Запорожье совершено покушение на главу Ассоциации ОТГ

Поделитесь этим в соц. сетях:

Вечером 10 сентября на главу Ассоциации ОТГ Запорожской области Олега Кузьменко (на фото) и его беременную жену было совершено покушение.

Об этом сообщает ГУ НП в Запорожской области.

Известно, что во двор дома, где проживает Олег Кузьменко (село Солнечное Запорожского района), бросили гранату РГД-5 – это случилось около 19:45. В результате взрыва пострадали четверо – с осколочными ранениями их госпитализировали.

Прокомментировал покушение и сам Олег Кузьменко.

“По нам кинули бойові гранати, в результаті чотири особи отримали важкі осколкові поранення. Ті хто це зробив чудово знали що моя дружина вагітна та їй народжувати через місяць. З 2015 року я очолюю Асоціацію об’єднаних територіальних Громад Запорізької області. Зараз під час війни займаю активну громадянську позицію, займаюся волонтерством та допомагаю нашій армії та біженцям.

Може це (покушение – ред.) пов’язано з моїм минулим бізнесом та рейдерським захопленням автоцентру на набережній фірми «Альфа-Плюс», де мій батько співзасновник? Думаю, що слідство оперативно розбереться в ситуації та знайде злочинців разом із замовником замаху на вбивство. Впевнений, що новий начальник ГУНП Запорізької області Артем Кисько візьме цей злочин на особистий контроль та розкриє цей замах на вбивство мене та моєї вагітної жінки.

Читайте также:

В Мелитополе снова взорвали аэродром

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

ЗАЭС: восстановлена третья линия электропередач

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *