Житель Запорожья пытался изнасиловать женщину в купе поезда – задержан

Поделитесь этим в соц. сетях:

31 июля, около в одном из купе поезда “Мариуполь-Киев”, на подъезде к столице пытались изнасиловать женщину, ехавшую в поезде с ребенком.

Об этом на своей странице в Facebook сообщила сама пострадавшая, Анастасия Луговая

Невідомий пробрався до нашого купе, вдягнений був дише в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити «Не бити маму», на що невідомий розвернувся і хотів вдарити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все що завгодно, або би він не бив сина.

Чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до мене приставати. Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син ще не спить і це все бачить.

Ввесь час допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив «Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь».

Я запропонувала йому вийти, щоб син нічого не бачив. Він погодився, обгорнувся в простиню, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок. В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тож кричати не було сенсу. Чоловік зняв простінь і почав приставати. Але в той час мій син почав плакати і кликати мене… Я запропонувала вийти і піти заспоїти сина під предлогом, що дитина може розбудить усіх. Чоловік мене відпустив але сказав, щоб я повернулась, інакше він мене знайде і буде гірше.

Вийшовши з купе, я забігла до сина і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що робиться. Чоловік голий по вагону біг в нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли до іншого вагону, де я почала кричати і стукати у всі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував.

Ми знайшли захист у провідниці цього вагону… Начальник поїзду дав розпорядження, щоб невідомого охороняли і не дали змогу йому втекти. Адже той грозився натиснути стопкран, вибити вікно. О 7:11 ми прибули на станцію Київ Пасажирський, де нас чекав наряд поліції, викликаний МОЇМ ЧОЛОВІКОМ!”

ГУ НП в Киевской области сообщает, что подозреваемого задержали. Уголовное дело возбудили по двум статьям: “Сексуальное насилие и “Умышленное нанесение повреждений средней степени тяжести”. Подозреваемому грозит до семи лет лишения свободы.

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко на своей странице в Facebook сообщает: задержанного зовут Виталий Рудзько, он – 1975 года рождения. Имеет три судимости (1996 год – угон авто, 1999 – хулиганство, 2008 год – кража.

Замминистра говорит, что со следствием затягивать не будут

Судья Соломенского районного суда Горбатовская Светалана Анатольевна удовлетворила ходатайство прокуратуры и полиции и отправила Виталия Рудзько (на фото снизу – авт.), подозреваемого в избиении и попытке изнасилования Анастасии Луговой, на два месяца за решетку без права выхода под залог.

Досудебное следствие по делу будет полным, всесторонним и проведённым в разумные сроки.

Также Антон Геращенко поругал пассажиров поезда, которые слышали крики о помощи и никак не реагировали.

Удивляет и злит тот факт, что никто из мужчин, ехавших в этом вагоне и точно слышавших крики Анастасии, не пришёл ей на помощь.

С точки зрения безопасности было бы правильно, чтоб Администрация «Укрзалізниці» на оплачиваемой основе обеспечивала найм охраны для сопровождения основных маршрутов следования пассажирских поездов.

“Укрзалізниця” в свою очередь, просит “сопровождать” поезда как раз полицию, поскольку они не частное, а государственное предприятие.

«Укрзалізниця» приносить щирі вибачення постраждалій пасажирці та вкотре наголошує на нагальній необхідності поновлення супроводження поїздів далекого сполучення під час руху співробітниками Національної поліції

Читайте еще:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Вольнянске мама рыла тоннель в колонию, чтобы вызволить своего сына

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *