В Запорожской области пятеро пытались пронесли мобильные на ВНО – выгнали

Поделитесь этим в соц. сетях:

В Запорожской области во время сдачи ВНО по математике пятеро абитуриентов до конца “оценивания” не дотянули – у них обнаружили мобильные телефоны.

Об этом на своей странице в Facebook сообщает Управление полиции охраны в Запорожской области.

Згідно правил учасник ЗНО, який має при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації або друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування, зобов’язаний покинути аудиторію. Також абітурієнт позбавляється права проходити тестування за наявності навіть вимкненого мобільного телефону.

Невзирая на простоту правил и неотвратимость наказания, пятеро абитуриентов решили испытать судьбу – то есть, испытать, может, решил еще кто-то, но попались только эти.

Співробітниками поліції охорони, в присутності уповноваженої та відповідальної особи, за допомогою металошукача, було зафіксовано п’ять фактів порушення правил здачі тестів з математики, з них: чотири були зафіксовані у місті Запоріжжя та один у місті Василівка. Внаслідок цього усі абітурієнти були позбавлені права подальшої роботи над тестовими завданнями.

1 июня, напоминают в полиции, состоится ВНО по украинскому языку и литературе. Значит, “охота” продолжится…

Читайте еще:

Прах Нестора Махно в Гуляйполе не перевезут – место на Пер-Лашез до 2034 года “выкуплено”

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Запорожской области завершили операцию "Оружие" - даже гранатомет изъяли

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *