Зараженная общага в Запорожье: уже 15 заболевших, здание “заблокировала” полиция

Поделитесь этим в соц. сетях:

На утро 26 апреля в общежитии на улице Почтовой, 159 обнаружены уже 15 заболевших коронавирусом. До конца дня собираются закончить обследование всех жильцов.

Об этом сообщает телеграм-канал Запорожской мэрии Covid-19.

Отмечается, что среди заболевших – дети и подростки от 10 до 17 лет.

“Обстежено більше сотні мешканців будинку. Підтверджено 15 випадків. Серед хворих є діти 10-17 років. Їхній стан стабільний.

У двох жінок, яких вчора було направлено на обсервацію без симптомів, сьогодні підвищилася температура, тому їм дають кисень. Стан пацієнтів задовільний. Сьогодні мають закінчити тестування на коронавірусну інфекцію всіх мешканців, яких близько двохсот, а також провести санітарну обробку”.

Полиция никого не впускает и не выпускает до “специального распоряжения”.

Біля гуртожитку чергують правоохоронці, які нікого не випускають і не впускають всередину. Наразі вирішується питання поставки продуктів харчування та медикаментів тим, хто знаходиться в будівлі.

По поручению мэра Запорожья Владимира Буряка сегодня будет проведен инструктаж во всех 54 общежитиях города. Также приводятся цифры: в Запорожье на данный момент – 109 “официальных” заболевших

За дорученням міського голови буде проведено інструктажі в усіх 54 гуртожитках міста та підготовлено пам’ятки, щоб у разі виявлення симптомів коронавірусної хвороби, люди знали, куди звертатися.

На сьогодні в Запоріжжі виявлено вже 109 хворих на коронавірус. Зростання кількості хворих експерти пов’язують із тим, що містяни ігнорують карантин, продовжуючи виходити на вулиці міста, зустрічатися з друзями та рідними, нехтуючи не лише своїм здоров’ям, а й піддаючи небезпеці оточуючих.

Напоминаем:

Последние новости о covid-19 в Запорожье:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Полиция - жильцам зараженной "общаги": задавайте вопросы чиновникам (видео)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *