Запорожские копы просят 200 тысяч гривен на ремонт авто

Поделитесь этим в соц. сетях:

Примерно четверть от общего количества полицейских “Приусов” простаивает по причине поломок. Соответственно, растет нагрузка на остальные авто.

О такой “просьбе” стражей порядка стало известно из проекта решения, который опубликован на официальном сайте Запорожской мэрии.

Цитируем объяснительную записку к данному проекту (орфография сохранена)

“На даний час в Управлінні патрульної поліції в Запорізької області в користуванні знаходиться 61 патрульний автомобіль “Tаyota Prius”. До патрулювання семи районів міста для забезпечення громадського порядку та безпеки дорожнього руху задіяні 42 патрульних автомобіля (по 6 на кожен район міста). 14 транспортних засобів знаходяться в несправному стані і потребують ремонту.

Всі патрульні автомобілі, які знаходяться в підпорядкуванні УПП в Запорізькій області 2013 року випуску та отримані не нові, на теперішній час мають середній пробіг від 200000 км до 250000 км. Варто зазначити,що патрульний автомобіль в середньому за один місяць проїжджає від 8000 до 12000 км. У зв’язку з тим,що 14 патрульних автомобілів не виїжджають, інші патрульні автомобілі вимушені працювати 24 години на добу, що значно збільшує навантаження на них та зменшує моторесурс.

Враховуючи зазначене, пропонується надати УПП в Запорізькій області фінансову допомогу у розмірі 200 тис. грн для проведення технічного обслуговування 14 патрульних автомобілів”.

Слово – за депутатами Запорожского горсовета: ближайшая сессия запланирована на 25 сентября.

А мы заметим, что чиновники, если речь идет о них, иногда проявляют неслыханную щедрость.

Так, для проверки качества дорог в нашем регионе коммунальное предприятие “Автохозяйство” Запорожского облсовета в декабре 2018 года приобрело два пикапа “Ford Ranger”. Стоимость каждого – 1 млн грн.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Запорожье на авто сотрудника прокуратуры прицепили фаллоимитатор (фото)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *