Запорожская область выйдет из “сурового” карантина после праздников – глава ОГА

Поделитесь этим в соц. сетях:

В Запорожской области после праздников стабильно начинается всплеск заболеваемости. Поэтому сейчас, в преддверии курортного сезона, важно “продержаться” до майских праздников – а уже после выходить из “жесткого” карантина.

Об этом сообщает глава Запорожской ОГА Александр Старух (на фото).

“Попереду Пасха. І січневі свята і березневі, що пройшли, показали нам зростання рівня захворюваності. Тому адміністрація працює  над забезпеченням протиепідемічних заходів під час святкових богослужінь. На минулому тижні ми уже провели зустріч з представниками усіх церков і отримали від них згоду на максимальне переведення богослужінь у онлайн-формат.  Цього тижня збиратимемо їх ще раз для уточнення деталей”, – цитирует губернатора официальный сайт Запорожской обладминистрации.

Сейчас, по словам главы региона, почва для сдержанного оптимизма есть. Главное – не “сорваться” и не отгулять праздники так, что четвертой волной пандемии накроет.

Динаміка захворюваності в останні кілька діб дає підстави для обережного оптимізму щодо перебігу боротьби з епідемією COVID-19. Але статистика попередніх місяців говорить, що через два тижні після свят починається нова хвиля захворювань

К тому же, надо не забывать о курортном сезоне – экономика региона во многом зависит от него.

Нам треба сьогодні не тільки знизити кількість захворілих, але й добитись того, щоб епідемія пішла на спад. Економічний добробут нашого регіону суттєво залежить від успішного проходження курортного сезону. Тому маємо якомога швидше вийти з карантину

Напоминаем:

Мэр Запорожья, в отличие от главы ОГА, более оптимистичен и прогнозирует выход из красной зоны карантина уже на этой неделе.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Запорожье ребенок выпал из окна детсада - соцсети

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *