В Запорожской ОГА “укрупнили” департамент промышленности и добавили “дорожных” управлений

Поделитесь этим в соц. сетях:

С 16 июня в Запорожской ОГА “ликвидируют” Департамент промышленности.

Об этом сообщает официальный сайт Запорожской обладминистрации.

Если быть более точным, то данный Департамент “увеличат” – кроме промышленности, он будет заниматься промышленностью, энергетикой и энергосбережением. Там будут трудиться 26 человек.

До этого в ОГА приказал долго жить департамент экологии.

От данной реорганизации не оставил камня на камне бывший глава “информационного” департамента Александр Зубченко, в свое время покинувший ОГА из-за отсутствия патриотизма у губернатора. На своей странице в соцсетях он раскритиковал данные перестановки, раскритиковав их за “коррупционность”

Нова структура ОДА від Туринка – взірець непрофесіоналізму, дерибану бюджетних потоків між своїми та чергового роздуття чиновницького апарату.

Мета змін – по-перше, позбутися небажаних керівників, які мають довгі язики та не бажають підписувати потрібні папери, а по-друге – розподілити сфери впливу серед можновладців.

Департамент промисловості має таке ж відношення до реального сектору економіки, як морська свинка до моря. Хтось вірить, що дівчата та хлопці з сірого будинку впливають на олігархів, які контролюють всі заводи та енергетику?

Набагато цікавіші два інші напрями – кошти на дороги та дозволи на пасажирські перевезення. Тепер за ними створюють окремі управління та розподіляють між кланами, що керують областю. Кожен із замів Туринка – поповський, мелітопольський та ахметівський – отримують власний гешефт.

Читайте еще:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Энергодаре ребенок выпал из окна - реанимация

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *