В Запорожье продавцы суши отрицают, что это они отравили людей, и готовятся к судам

Поделитесь этим в соц. сетях:

В службе доставки “Суши 3303” говорят, что прямых доказательств их вины нет.

Также сообщается, что юристы интернет-магазина японской еды готовят иски к Госпотребслужбе.

Напомним: скандал разгорелся в конце прошлого года. К врачам обратились семеро запорожцев, заказавших себе ролы в интернет-магазине «SUSHI 3303». Всех госпитализировали с острой кишечной инфекцией. У пятерых выявили сальмонеллез.

Позже Госпотребслужба провела проверку “подозреваемых”. По словам чиновников,

…заклад в державному реєстрі потужностей операторів ринку не зареєстрований. Загальна кількість працюючих у закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів, не були надані. Крім того, мали місце порушення санітарно — гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни. За результатами лабораторних досліджень… виявлені відхилення від нормативних показників за мікробіологічними показниками в пробі готової продукції та змивів з об’єктів зовнішнього середовища».

Соответственно,

«…винесено розпорядження про тимчасове припинення виробництва та обігу харчових продуктів на вищезазначеному об’єкті за порушення законодавства про харчові продукти.

Однако несмотря на запрет, заведение продолжало работать.

И вот 15 января компания выступила с ответным “письмом”. В нем сообщалось, что прямых доказательств их вины нет, журналисты – соучастники неправомерных действий или просто пешки, а юристы готовят иск в суд.

Ми мовчали, тому що наша політика у тому, щоб не коментувати плітки, які не мають під собою жодних прямих доказів. Але мовчати більше ми НЕ БУДЕМО!

Наша компанія ХАБАРІВ НЕ ДАЄ, і всі питання ми вирішуємо ТІЛЬКИ В ПРАВОВОМУ ПОЛІ. Керівництво Держпродспоживслужби мало б це зрозуміти. Всі ЗМІ, які поширюють недоведену у встановленому законом порядку інформацію є або співучасниками або пішаками…

Зараз немає прямих доказів, що отруєння людей було через продукцію “Суші 3303”. На даний час проводиться ретельна перевірка стосовно заяв та дій Держпродспоживслужби. Також наш юридичний відділ готує позови до суду щодо оскарження незаконних дій вищезгаданої служби, які нанесли збиток нашій компанії.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Запорожье на "отмывку" исторического дома арендаторы дали 10 дней

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *