В Запорожье, на остров Хортица повадились “тихие” браконьеры

Поделитесь этим в соц. сетях:

7 декабря сотрудники службы режима Национального заповедника “Хортица” провели “антибраконьерский” рейд по острову. Их “добычей” стали восемь браконьерских петель.

Об этом сообщает официальная страница Национального заповедника “Хортица” в Facebook.

Це перша знахідка петель цієї зими. Але, враховуючи що найбільше петель браконьєри ставлять з випаданням снігу, коли добре видно сліди та стежки, по яким рухаються тварини, це тільки перші звістки про те, що в Запоріжжі ще залишилися злочинці, які полюють на Хортиці. На щастя випадки полювання з вогнепальною зброєю трапляються дуже рідко, через постійну присутність на острові достатньо великої кількості людей та розташування острову в центрі Запоріжжя. А “тихе полювання” з петлями фіксується щороку.

Другое дело – “подпольный” охотник с ружьем; а вот “тихих” браконьеров, предпочитающих петли, от обычных посетителей заповедника отличить трудно.

Боротьба з цим ганебним явищем ускладнюється тим, що таких браконьєрів зазвичай неможливо відрізнити від звичайних відвідувачів заповідника. Тому головним засобом боротьби з ними є щоденне патрулювання, виявлення петель та їх знищення до того як в них встигнуть потрапити дикі тварини. Найчастіше знаходять петлі, встановлені на фазанів. Значно рідше – на козуль чи кабанів, адже велику здобич значно важче непомітно вивезти з острову та більший ризик бути поміченим.

Сотрудники Национального заповедника “Хортица” обращаются к гостям острове – увидев браконьерскую петлю, немедленно ее уничтожьте, а после позвоните в службу режима заповедника – (061) 707-34-86.

Працівники заповідника звертаються до всіх відвідувачів о. Хортиця з проханням бути пильними. Якщо Ви знайшли на території о. Хортиця браконьєрську петлю – негайно знищіть її та повідомте про місце знахідки службу режиму заповідника за тел. 707-34-86. Якщо Ви помітили осіб, які встановлюють петлі, осіб зі зброєю чи мертвими дикими тваринами – негайно викликайте наряд поліції за тел. 102, адже полювання на території заповідника – це кримінальний злочин.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Covid -19: в Запорожской области – 39 760 больных с официальным диагнозом, 1060 за сутки, 14 умерших

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *