В Запорожье мэр получил от полиции повестку – на допрос зовут (обновлено)

Поделитесь этим в соц. сетях:

Утром 10 апреля мэру Запорожья Владимиру Буряку полицейские вручили повестку – из-за “самоуправства” в вопросе общественного транспорта.

Об этом мэр Запорожья сообщил на своей официальной странице в Facebook.

“Коли мені передали повістку, я спитав, як бути з людьми, які мають їздити на життєво необхідні процедури, зокрема, гемодіаліз? Що робити запоріжцям, які повинні доглядати за паралізованими чи хворими літніми батьками? Й таких людей сотні. Відповіді я не отримав, але передав силовикам ваші повідомлення та коментарі, які ви мені з цього приводу писали”.

Расследование проводится по статье «Нарушение санитарных правил и норм по предотвращению инфекционных заболеваний и массовых отравлений». Санкции статьи предусматривают до трех лет лишения свободы. А в случае тяжких последствий – например, смерти людей – можно получить и восемь лет лишения свободы.

“Повістка так повістка. Якщо, крім заведення таких справ правоохоронцям більше немає, що робити, то в мене, навпаки, роботи дуже багато. На жаль, кількість інфікованих коронавірусом у місті зростає… На щастя, важких хворих немає”

Обновлено: в пресс-службе полиции Запорожской области пояснили, что вызвали мэра не только из-за “транспортного вопроса”.

“Слідчим управлінням наразі розслідується ряд кримінальних проваджень, де в якості свідків виступають посадовці. Зокрема, такі кримінальні провадження, як незаконне виділення земельних ділянок на території Запоріжжя, чим завдано збитків громаді на суму понад 5 млн. гривень – ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (“Гвозди” писали о “земельных” обысках, а также о реакции на них чиновников). А також порушення службовими особами санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, що могло призвести до розповсюдження коронавірусу та, в подальшому масового захворювання мешканців Запорізької області – ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України”, – сообщают в полиции

История вопроса:

Напоминаем:

В Запорожской области на 10 апреля диагноз “коронавирус” поставлен 54 людям. Один умер, восемь жителей региона выздоровели.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Запорожье задержали разбойника-"гастролера"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *