В Запорожье критическая ситуация с донорской кровью. Появилось бесплатное такси для доноров.

Поделитесь этим в соц. сетях:

Ситуация по отделению детской онкогематологии г.Запорожья КРИТИЧНАЯ !!! Если не наладится ситуация с донорской кровью, то не будут брать на химиотерапию при которой значительно падают анализы и под вопросом проведения операций и дальнейшее лечение деток. Не оставайтесь в стороне, подарите детям шанс на выздоровление. SOS
Станция переливания крови находится по адресу: г.Запорожье, ул.Леонида Жаботинского (Правды), д.32 с 8.00 до 13.00. При себе необходимо иметь паспорт + ИНН +маску . Не употреблять алкоголь за 48 часов, не кушать накануне жирное, жареное.
Ребята, если есть проблема с транспортом – пользуйтесь услугой донор такси. Подробно есть описание на сайте http://ospk.zp.ua/

Детальная инструкция как заказать бесплатное такси для сдачи крови.

Спільний проєкт ДонорUA та Фундації Варто Жити – #таксідлядонора дає можливість донору замовити собі безкоштовне таксі в Центр Крові у своєму місті і назад додому.

В колаборації з онлайн-сервісом Uklon та національною мережею автозаправних комплексів WOG послугу запустили в 13 містах України: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Полтаві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Чернігові, Сумах, Миколаєві, Вінниці та Кривому Розі. Для цього онлайн-сервіс Uklon надав 20 000 промокодів на безкоштовні поїздки для донорів.

Як скористатись безкоштовною послугою #таксідлядонора з Uklon (для перших 13 міст: Київ, Львів, Одеса, Харків, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Чернігів, Суми, Миколаїв, Вінницята Кривий Ріг):

1) Зареєструватись або бути зареєстрованим на платформі ДонорUA

alt text
alt text
alt text
alt text
alt text
alt text
alt text
alt text

2) Зайти в кабінет донора 3) Обрати пункт «Де здати кров» або «Запланувати кроводачу» з меню в лівій частині екрану  4) На сторінці з’явиться перелік центрів крові, які знаходяться в місті, яке ви вказали при реєстрації  5) Обрати центр крові, в якому плануєте здійснити донацію та тип кроводачі. Якщо Ви вперше донор крові — рекомендуємо вам обирати — цільну кров  6) Обрати день та час візиту. Це важливо, адже в центрі крові може одночасно знаходитись не більше 10 людей. Натисніть кнопку “Зберегти”  7) Ознайомитись з інформацією та натиснути кнопку “Хочу отримати промокоди”  8) ДЛЯ ДОНОРІВ, ЯКІ ДАВНО З ДОНОРUA: На сторінці з’являться два промокоди, використовуйте їх у мобільному додатку Uklon для планування поїздки  8) ДЛЯ ДОНОРІВ, ЯКІ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЬ НА ПЛАТФОРМІ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ: Після натискання на кнопку “Хочу отримати промокоди”, ви побачите наступну інформацію: “З метою запобігання шахрайства видача промокодів на Uklon для нових користувачів можлива лише після перевірки. Напишіть, будь ласка, лист з темою “Промокоди #таксідлядонора” на info@donor.ua з вказанням електронної пошти, на яку зареєстрований ваш акаунт, дату запланованої кроводачі, та чекайте на дзвінок від нашого координатора.” – виконайте вказівки та отримайте промокоди.

9) Прочитати інструкцію з застосування промокодів

alt text

10) Ввести промокоди в додаток та замовити таксі 

alt text

7) Після планування кроводачі, ви побачите інструкцію щодо подальших дій: напишіть лист на info@donor.ua та чекайте дзвінка від координатора. Узгодивши всі деталі поїздки з координатором ДонорUA, ви матимете можливість скористатись безкоштовним таксі.

alt text

Щоб вчасно замовити безкоштовне #таксідлядонора, завчасно плануйте кроводачу. Ваші запити щодо #таксідлядонора, надіслані на info@donor.ua в проміжок з 20:00 до 8:00 не будуть опрацьовані раніше 8:00.

Вкрай важливо, щоб про послугу #таксідлядонора дізналось якомога більше людей, адже потреба в донорській крові зростає щогодини. Поширюйте інформацію про проєкт на ваших сторінках у соціальних мережах з хештегом #таксідлядонора і закликом долучатись. Викладайте фото, відео, сторіз, позначайте нас, Фундацію #ВАРТОЖИТИ та ДонорUA та діліться вашим досвідом з друзями і знайомими. Разом ми зможемо покрити нестачу донорської крові у такий непростий час.

Нагадуємо, що донорство — це турбота в першу чергу про донора, тому перед кроводачею обов’язково ознайомтесь з пам’яткою донора у відповідному розділі Кровопедії.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

В Запорожье скоро могут открыть продуктовые рынки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *