В Каменке-Днепровской прояснили ситуацию с туберкулезом

Поделитесь этим в соц. сетях:

Резонансный случай в школе №3 Каменки-Днепровской уже стал поводом для публикаций и сюжетов во всеукраинских СМИ.

Напомним: в школе №3 Каменки-Днепровской от туберкулеза умер ученик. О болезни на протяжении двух лет никто не знал, а в школе лишь прикрыли один класс. После смерти ребенка в школе выявили еще одного больного туберкулезом. Заболела вся семья ученика, они находятся в “профильном” диспансере. Родители тем временем боятся отпускать своих детей в данную школу.

“Останній місяць 8-річна дівчинка не відвідувала школу. – сообщает сайт 1+1. – До лікарів батьки звернулись лише тоді, коли хвора вже була у напівкоматозномустані. Дівчинка померла у реанімації за кілька днів. В неї діагностували важку форму туберкульозного менінгіту.

Батькам інших школярів офіційну причину смерті не повідомили. Про сухоти ті дізнались з власних джерел. Після обстеження учнів, туберкульоз діагностували ще й у шестикласника.

Дівчинка жила в проблемній родині, як виявилось згодом, вчителі неодноразово відправляли її додому лікуватися, бо почувалася зле. Та вже за кілька днів батьки приводили дитину на заняття. Чому ніхто у школі не забив на сполох, в обласному управлінні охорони здоров’я пояснювати відмовились.

Висновки обіцяють оприлюднити після завершення роботи спеціальної комісії. Батьки інших школярів вимагають роз’яснень та повної дезінфекції школи. Сусіди померлої дівчинки кажуть: вона почувалась зле щонайменше з вересня”.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Под Кирилловкой появился водопровод

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *