Смертельное ДТП под Васильевкой: за рулем авто, вылетевшего на встречную, был коп, дело могут “замять”

Поделитесь этим в соц. сетях:

5 сентября под Степногорском, что в Васильевском районе) “Мазда”, выехав на встречную полосу, врезалась в “Дэу Нубира”. В аварии погибли двое молодых парней, находившихся в “Дэу” – Сергей Левченко и Сергей Шеховцов.

Об этом на своей странице в Instagram пишут родственники одного из погибших.

Они полагают, что “Мазда” выехала на встречную полосу. За рулем иномарки был “нерядовой” сотрудник полиции из Днепра

Згідно попередньої оцінки, ДЕУ Нубіра, у якій були наші хлопці, їхала по своїй полосі, на зустріч їй виїхав автомобіль Mazda CX-9.

Керував машиною співробітник поліції м. Дніпро, Троянов Артем Сергійович, наскільки відомо з відкритих джерел, він обіймає посаду начальника сектору кримінальних розслідувань Дніпровського району, м. Дніпро.

Также указывается: дело всячески пытаются “замять” – сам полицейский общаться о деталях ДТП отказывается. А на место аварии очень быстро приехали авто с днепровскими номерами и пытались помешать следствию.

На даний час він (Троянов – ред.) перебуває у лікарні м. Запоріжжя, та відмовляється надавати свідчення відносно обставин ДТП. Але враховуючи обставини він зміг зателефонувати своїм «колегам» та запросив їх приїхати на місце скоєння ДТП з метою впливу на слідчого та групу криміналістів. Далі приїхали дві машини на дніпровських номерах, та шість представників поліції м. Дніпро намагались вплинути на процес документування, прибрати державні реєстраційні номери автомобіля «Mazda».

Родственники перечисляет все, по их мнению, нарушения, допущенные следствием

Ми постійно відчуваємо, що ввімкненні всі важелі впливу на хід слідства, а Троянов А.С. переховується від слідчого ДБР та відмовляється надавати показання відносно обставин ДТП, слідчий ДБР не оголошує підозри, аргументуючи це необхідністю отримання результатів всіх експертиз (які невідомо коли будуть отримані), хоча згідно чинного законодавства за скоєння особливо тяжкого злочину а, саме ст. 286 ч. 3 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами», що спричинило загибель кількох осіб. А відділ внутрішньої безпеки МВС України взагалі відмовчується, нібито вказаної проблеми не існує.

И пишут о погибших – удар был такой силы, что тела изувечило и разорвало на куски.

Братові було всього лишень 27 років, а другові 25. Вони єдині діти у своїх батьків. І безумовно це величезна втрата і горе не тільки для них, але і для всіх нас. Сила удару була настільки сильна що їхні тіла порозривало, одному роздробило череп, іншому відірвало голову і руки.

Родственники просят придать дело огласке, чтобы у виновного было меньше шансов уйти от правосудия.

Читайте по теме:

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Классы в двух школах Токмака отправили на карантин

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *