Майбутній кандидат у мери Запоріжжя Віталій Тишечко обговорив з активісткою дотримання гендерної квоти на місцевих виборах

Поделитесь этим в соц. сетях:

Майбутній кандидат у мери Запоріжжя від партії «Слуга народу» Віталій Тишечко провів зустріч із підприємницею та організаторкою конкурсів краси серед бізнеследі Олександрою Ковальчук. З нею політик обговорив необхідність дотримання гендерної квоти під час обрання депутатів Запорізької міської ради.

Віталій Тишечко

Про це в середу, 9 вересня, повідомила пресслужба Віталія Тишечко.

“Виборчий кодекс, який Верховна Рада ухвалила 11 липня, передбачає запровадження гендерних квот в Україні на рівні 40%. Це означає, що у кожній п’ятірці партійного виборчого списку мають бути як чоловіки, так і жінки: не менше двох кандидатів кожної статі. Таких квот партії мають дотримуватися при формуванні загальнодержавного та регіональних виборчих списків кандидатів у депутати. Про необхідність проконтролювати, щоб політичні сили, які братимуть участь у виборах до Запорізької міськради, дотримувалися цих квот ми поговорили з Олександрою Ковальчук – активісткою та підприємницею”, – розповів Віталій Тишечко.

Водночас Олександра Ковальчук підкреслила, що закріплення ролі жінки в політиці на законодавчому рівні – це значний крок для України на шляху імплементації європейських цінностей. Вона також розповіла, що найближчим часом у Запоріжжі відбудуться дві важливі події, в яких візьмуть участь представниці місцевої бізнес-спільноти – це форум «Краса врятує світ» та конкурс «Місіс Запоріжжя» для жінок від 25 до 50 років.

Олександра Ковальчук

“В конкурсі «Місіс Запоріжжя» учасниці змагаються не лише в красі, а й реалізують благодійні проекти для міста. Це є обов’язковою умовою. Крім того, ми плануємо форум «Краса врятує світ». На заході ми обговоримо соціальні стартапи учасниць та способи їх реалізації. Подібні заходи вже неодноразово проводились у Києві, Харкові, Дніпрі та в інших містах”, – повідомила Олександра.

Нагадаємо, раніше у мережі поширили інформацію про те, що майбутнього кандидата у мери Запоріжжя Віталія Тишечка помітили у ресторані з молодою пасією. На підставі світлин, зроблених із закладу, у соцмережах розгорівся справжній скандал. Дехто звинуватив Тишечка у стосунках із молодшою жінкою. У пресслужбі політика всі чутки спростували та пояснили ситуацію.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Топ-менеджеров "Мотор Сичи" обвиняют в присвоении более 400 миллионов гривен

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *