Збірна України з гандболу дізналася суперників на Євро-2022

Поделитесь этим в соц. сетях:

У Будапешті відбулося жеребкування фінального турніру чемпіонату Європи з гандболу серед чоловічих команд. Змагання відбудуться в період з 13 по 30 січня 2022 року в п’яти містах Словаччини та Угорщини. Участниками першості стануть 24 збірні команди.

Перед жеребкуванням українська команда потрапила до останньої корзини. Саме сюди потрапили всі чотири команди, що зайняли третє місце у групі, а також дві команди з найгіршим рейтингом, які посіли друге місце.

Українці зіграють в квартеті С. Суперниками нашої збірної стали команди Хорватії, Сербії та Франції. Відбіркові поєдинки групи відбудуться в угорському місті Сегед.

До другого раунду змагань вийдуть по дві кращі збірні команди з кожної групи, які потім утворять дві групи по шість команд. За підсумками другого етапу будуть визначені півфіналісти. Заключний етап – розіграш комплектів нагород.

Згідно даних сайту Всепроспорт, 13 січня 2022 року збірна України зіграє з Сербією, 15 січня – з Францією, а 17 січня – з Хорватією.

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

9 мая в Запорожье: разговорчивый Богуслаев, танк на улицах, байкеры и танцы (видео)